Edvard Munch

Edvard Munch
Edvard Munch
Edvard Munch
Edvard Munch
Edvard Munch
Edvard Munch

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDVARD MUNCH, efter "In man´s brain / Im mannlichen Gehir", grafiskt tryck efter träsnitt, utfört som omslag till Thielska galleriets utställningskatalog, signerad i plåten (tryckt signatur), bildmått ca 15x23 cm

Veck, slitage.

635389

2019-04-17