Edvard Munch
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EDVARD MUNCH, efter "In man´s brain / Im mannlichen Gehir", grafiskt tryck efter träsnitt, utfört som omslag till Thielska galleriets utställningskatalog, signerad i plåten (tryckt signatur), bildmått ca 15x23 cm
Veck, slitage.
635389
2019-04-17