Distler Brandbil

Distler Brandbil
Distler Brandbil
Distler Brandbil
Distler Brandbil
Distler Brandbil
Distler Brandbil
Distler Brandbil
Distler Brandbil
Distler Brandbil
Distler Brandbil
Distler Brandbil
Distler Brandbil
Distler Brandbil
Distler Brandbil

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DISTLER BRANDBIL, 1930-tal, märkt "J.D 3701" litograferad och lackerad plåt i rött och gult, med sex brandmän, hjul helt i plåt, fällbar stege, urverksdriven,, batteridrivna strålkastare samt lampa på motorhuv, längd ca 44 cm

Vinsch för stegen samt nyckel saknas, mindre bucklor, slitage, funktionen garanteras ej

635394

2019-04-18