Schuco leksaksbilar
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SCHUCO, (3) leksaksbilar, "Kommando anno 2000", Schuco studio, 1950-tal, målad plåt, leksakshäst på hjul, 1900-talets första hälft, bemålat trä, hästens höjd 29 cm
Sportbilen saknar ratt, bruks och åldersrelaterat slitage
635395
2019-04-18