Schuco leksaksbilar

Schuco leksaksbilar
Schuco leksaksbilar
Schuco leksaksbilar
Schuco leksaksbilar
Schuco leksaksbilar
Schuco leksaksbilar
Schuco leksaksbilar
Schuco leksaksbilar
Schuco leksaksbilar
Schuco leksaksbilar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCHUCO, (3) leksaksbilar, "Kommando anno 2000", Schuco studio, 1950-tal, målad plåt, leksakshäst på hjul, 1900-talets första hälft, bemålat trä, hästens höjd 29 cm

Sportbilen saknar ratt, bruks och åldersrelaterat slitage

635395

2019-04-18