Albin Amelin färglitografi

Albin Amelin färglitografi
Albin Amelin färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALBIN AMELIN (1902-1975): Hamnarbetare, signerad Amelin, färglitografi, tryckmåttet ca 52x74 cm

Reva

635401

2019-04-18