Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
RÄFSA, 1800-talets första hälft, fästmansgåva, enligt uppgift Roslagen, polykromt bemålad, skuren dekor, längd 192 cm
Slitage och skador
635407
2019-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här