Räfsa 1800-tal

Räfsa 1800-tal
Räfsa 1800-tal
Räfsa 1800-tal
Räfsa 1800-tal
Räfsa 1800-tal
Räfsa 1800-tal
Räfsa 1800-tal
Räfsa 1800-tal
Räfsa 1800-tal
Räfsa 1800-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

RÄFSA, 1800-talets första hälft, fästmansgåva, enligt uppgift Roslagen, polykromt bemålad, skuren dekor, längd 192 cm

Slitage och skador

635407

2019-04-17