Kontorsstol 1900-tal
Valmis
2019-04-17
635410
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
KONTORSSTOL, 1900-talets början, ek, sits samt ryggbricka klädd i fårskinnspäls, snurr och tiltbar, sitthöjd ca 45 cm
Omklädd