Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER DAHL (född 1934), "Servitrisen", signerad Peter Dahl, numrerat 73/375, färglitografi, oramat, 56 x 86 cm

Oramat blad

635415

2019-04-18