Peter Dahl färglitografi
Valmis
2019-04-18
635416
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934), "Vid bardisken", signerad Peter Dahl, numrerad 67/375, färglitografi, oramad, 86 x 58,5 cm