Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PETER DAHL (född 1934), "Vid bardisken", signerad Peter Dahl, numrerad 67/375, färglitografi, oramad, 86 x 58,5 cm
635416
2019-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här