Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER DAHL (född 1934), "Vid bardisken", signerad Peter Dahl, numrerad 67/375, färglitografi, oramad, 86 x 58,5 cm

635416

2019-04-18