Eugen Trost Astra Gefle

Eugen Trost Astra Gefle
Eugen Trost Astra Gefle
Eugen Trost Astra Gefle
Eugen Trost Astra Gefle
Eugen Trost Astra Gefle
Eugen Trost Astra Gefle
Eugen Trost Astra Gefle
Eugen Trost Astra Gefle
Eugen Trost Astra Gefle
Eugen Trost Astra Gefle
Eugen Trost Astra Gefle
Eugen Trost Astra Gefle
Eugen Trost Astra Gefle
Eugen Trost Astra Gefle

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EUGEN TROST (1898-1983), "Astra", 24 dlr., te- och kaffeservis, porslin, Gefle Upsala Ekeby 1950-tal, dekor i gredelint, bestående av: 4 tekoppar med fat, 6 kaffekoppar med fat, 4+6 assietter, tekanna, kaffekanna, sockerskål samt gräddsnipa, kaffekannans höjd ca 10 cm

Smärre slitage

635417

2019-04-18