Johan Lindgren stolar 1 par
Klubbat för:
3 600 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
JOHAN LINDGREN (stolmakare i Stockholm 1770-1800), stolar, 1 par, gustavianska stockholmsarbeten, signerade ILG, höjd 91, sitthöjd 46 cm
Kuntoraportti
Senare bemålning, bruksslitage
635419
Päivämäärä:
2019-04-17