Sideboard Tecno

Sideboard Tecno
Sideboard Tecno
Sideboard Tecno
Sideboard Tecno
Sideboard Tecno
Sideboard Tecno
Sideboard Tecno
Sideboard Tecno
Sideboard Tecno
Sideboard Tecno

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1960/70-tal, Tecno, Italien, svartlackerad plåt och mdf, beslag i plast, skjutdörrar, invändigt inredd med 1 hyllplan, höjd ca 71, bredd 200, djup 47 cm

Brukssltiage, löst sittande beslag, samt något löst bakstycke, saknas list vid en av skjutdörrarna, stötmärken och mindre repor

635435

2019-04-18