Axel Hamborn oljemålning

Axel Hamborn oljemålning
Axel Hamborn oljemålning
Axel Hamborn oljemålning
Axel Hamborn oljemålning
Axel Hamborn oljemålning
Axel Hamborn oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AXEL HAMBORN (1892-1987): "Januaridag", signerad Hamborn, olja på pannå, ca 26x34 cm

märke

635442

2019-04-17