Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERIK JÖNSSON (1893-1950): Utsikt över Stadshuset från Riddarholmen,signerad och daterad E. Jönsson -17, olja på duk, 65x91cm
Smärre tryckskador, nålhål i duken
635453
2019-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här