Erik Jönsson oljemålning

Erik Jönsson oljemålning
Erik Jönsson oljemålning
Erik Jönsson oljemålning
Erik Jönsson oljemålning
Erik Jönsson oljemålning
Erik Jönsson oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK JÖNSSON (1893-1950): Utsikt över Stadshuset från Riddarholmen,signerad och daterad E. Jönsson -17, olja på duk, 65x91cm

Smärre tryckskador, nålhål i duken

635453

2019-04-22