Erik Jönsson oljemålning

Erik Jönsson oljemålning
Erik Jönsson oljemålning
Erik Jönsson oljemålning
Erik Jönsson oljemålning
Erik Jönsson oljemålning
Erik Jönsson oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK JÖNSSON (1893-1950): vy över Riddarholmskyrkan, signerad och daterad E. Jönsson -19, olja på pannå, 54 x 37 cm

Smärre skador i bildytan

635454

2019-04-22