Modell av pipa

Modell av pipa
Modell av pipa
Modell av pipa
Modell av pipa
Modell av pipa
Modell av pipa
Modell av pipa
Modell av pipa
Modell av pipa
Modell av pipa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIPMODELL, i ställ, omkring 1900-talets mitt, bent-modell, pipans längd ca 46 cm

A Gentleman´s Auction

Solblekt, smärre slitage

635459

2019-04-26