Skrivskåp

Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVSKÅP, 1900-talets andra häflt, polykromt bemålat, överdel inredd med lådor, fack, underdel med fyra lådor, snedställd skrivklaff med bakomliggande lådinredning, tvådelat, höjd ca 201, 102x54 cm, nyckel finns

Slitage, sprickor, avslag, överskåpet går ej att låsa/ behova av justering

635461

2019-04-17