Skrivskåp
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVSKÅP, 1900-talets andra häflt, polykromt bemålat, överdel inredd med lådor, fack, underdel med fyra lådor, snedställd skrivklaff med bakomliggande lådinredning, tvådelat, höjd ca 201, 102x54 cm, nyckel finns
Slitage, sprickor, avslag, överskåpet går ej att låsa/ behova av justering
635461
2019-04-17