Kunglig Dansk
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KUNGLIG DANSK, "Blå Blomst", kaffegods, 29 dlr., porslin, bestående av: 12 kaffekoppar med fat, kaffekanna, 2 tandpetshållare, liten skål, 6 små fat, sockerskål med lock, liten urna med lock, 2 ljusstakar, vas, ytterfoder samt skålfat
Smärre slitage, enstaka mindre nagg.
635462
2019-04-17