Taklykta

Taklykta
Taklykta
Taklykta
Taklykta
Taklykta
Taklykta

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLYKTA, 1900-tal, mässing och glas, höjd ca 41 cm

PROVENIENS: Vandrarhemmet Den röda båten Mälaren

635486

2019-04-18