Toini Muona keramikurna

Toini Muona keramikurna
Toini Muona keramikurna
Toini Muona keramikurna
Toini Muona keramikurna
Toini Muona keramikurna
Toini Muona keramikurna

Klubbat för:

1 250 EUR

Utropspris

1 500 EUR

TOINI MUONA, keramikurna, signerad TM arabia, 1900-talets mitt, grå glasyr, höjd 30,5 cm, diameter 30 cm.

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

635488

2019-06-11