Thea Ekström blandteknik

Thea Ekström blandteknik
Thea Ekström blandteknik
Thea Ekström blandteknik
Thea Ekström blandteknik
Thea Ekström blandteknik
Thea Ekström blandteknik
Thea Ekström blandteknik
Thea Ekström blandteknik

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

THEA EKSTRÖM (1920-1988): Komposition, signerad och daterad Ekström 5 V -68, blandteknik på papper, uppfodrad på kartong, 17,5x13,5 cm

Ej examinerad ur ram

635490

2019-04-18