Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
SLIPSNÅL, vitmetall, odlad Akoya pärla ca 7,6 mm, Mikimoto, Japan, 1960/70-tal, längd ca 2 cm, etui medföljer
Obetydlig slitage
635497
2019-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här