Slipsnål med Mikimoto odlad pärla

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

SLIPSNÅL, vitmetall, odlad Akoya pärla ca 7,6 mm, Mikimoto, Japan, 1960/70-tal, längd ca 2 cm, etui medföljer

Obetydlig slitage

635497

2019-04-19