Förkromad hylla med glashyllor

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HYLLA, 1970-/80-tal, sannolikt Italien, enligt uppgift inköpt på Nordiska Galleriet, stomme i förkromad metall, med 3 hyllplan i rökfärgad glasmassa, höjd ca 86 cm, yttermått ca 100x36 cm

Bruksslitage, ställvis med smärre repor och märken

635501

2019-04-19