Förkromad hylla med glashyllor
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HYLLA, 1970-/80-tal, sannolikt Italien, enligt uppgift inköpt på Nordiska Galleriet, stomme i förkromad metall, med 3 hyllplan i rökfärgad glasmassa, höjd ca 86 cm, yttermått ca 100x36 cm
Bruksslitage, ställvis med smärre repor och märken
635501
2019-04-19