Fåtöljer 1 par med fotpall

Fåtöljer 1 par med fotpall
Fåtöljer 1 par med fotpall
Fåtöljer 1 par med fotpall
Fåtöljer 1 par med fotpall
Fåtöljer 1 par med fotpall
Fåtöljer 1 par med fotpall
Fåtöljer 1 par med fotpall
Fåtöljer 1 par med fotpall
Fåtöljer 1 par med fotpall
Fåtöljer 1 par med fotpall

Klubbat för:

900 SEK

2 000 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJER med fotpallar, 1 par, 1900-talets andra hälft, vitmålade, sitthöjd 42 cm

Fläckar och slitage, en stol med skadad stoppning

635528

2019-04-17