Klubbat för:
900 SEK
2 000 SEK
ÖRONLAPPSFÅTÖLJER med fotpallar, 1 par, 1900-talets andra hälft, vitmålade, sitthöjd 42 cm
Fläckar och slitage, en stol med skadad stoppning
635528
2019-04-17