Skål Vallien
2019-04-17
635530
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BERTIL VALLIEN, skål, Boda, sent 1960-tal, dekor av spiraler och cirklar i blått överfång mot matterad fond, signerad Boda Åfors V 192:190, höjd ca 16, diameter 19 cm