Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ILSE CLAESSON, vas, Rörstrand 1930-tal, glaserat flintgods med dekor av elefant, undertill stämplad Rörstrand, IC, höjd ca 14 cm
Åldersrelaterad krackelyr
635532
2019-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här