Ilse Claesson vas

Ilse Claesson vas
Ilse Claesson vas
Ilse Claesson vas
Ilse Claesson vas
Ilse Claesson vas
Ilse Claesson vas
Ilse Claesson vas
Ilse Claesson vas
Ilse Claesson vas
Ilse Claesson vas

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ILSE CLAESSON, vas, Rörstrand 1930-tal, glaserat flintgods med dekor av elefant, undertill stämplad Rörstrand, IC, höjd ca 14 cm

Åldersrelaterad krackelyr

635532

2019-04-19