Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
BORD, rokoko, 1700-tal, låda i sargen, vitmålat, höjd 73, 98x63 cm
Zustandsbeschreibung
Senare skiva samt bemålning, bruksslitage
635534
2019-04-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner