Bord 1700-tal

Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

BORD, rokoko, 1700-tal, låda i sargen, vitmålat, höjd 73, 98x63 cm

Zustandsbeschreibung

Senare skiva samt bemålning, bruksslitage

635534

2019-04-17