Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅLFAT, stengods, Kina, 1900-tal, veckad kant, glaserad i aubergine/blått, diameter ca 29 cm
Slitage, krackelering, nagg
635551
2019-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här