Sportmemorabilia EM 92
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPORTMEMORABILIA EM 92, (6), bestående av: ARDY STRÜWER, färglitografi, signerad och daterad, 12/360, ca 75x56 cm, EM-folder, fotbollsväska, copyright UEFA, 2 pins, NÅLBRICKA
Väska med slitage/fläckar, axelrem saknas
635552
2019-04-19