Sportmemorabilia EM 92

Sportmemorabilia EM 92
Sportmemorabilia EM 92
Sportmemorabilia EM 92
Sportmemorabilia EM 92
Sportmemorabilia EM 92
Sportmemorabilia EM 92
Sportmemorabilia EM 92
Sportmemorabilia EM 92

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPORTMEMORABILIA EM 92, (6), bestående av: ARDY STRÜWER, färglitografi, signerad och daterad, 12/360, ca 75x56 cm, EM-folder, fotbollsväska, copyright UEFA, 2 pins, NÅLBRICKA

Väska med slitage/fläckar, axelrem saknas

635552

2019-04-19