Lockurna Rörstrand

Lockurna Rörstrand
Lockurna Rörstrand
Lockurna Rörstrand
Lockurna Rörstrand
Lockurna Rörstrand
Lockurna Rörstrand
Lockurna Rörstrand
Lockurna Rörstrand
Lockurna Rörstrand
Lockurna Rörstrand
Lockurna Rörstrand
Lockurna Rörstrand

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RÖRSTRAND, lockurna, porslin, 1900-tal, potpurri, polykrom dekor av rosengren, lockknopp i form av fågel, efter förlaga från 1700-talet, höjd ca 39 cm

Skador och nagg

635559

2019-04-17