Terrin 1900-tal
Vollendet
2019-04-17
635566
| Höchstes Gebot | 3 800 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
TERRIN, Italien, 1970-tal, enl uppgift inköpt på Firma Svenskt Tenn, i form av blomsterprydd liggande ko, märkt ITALY, längd ca 57 cm
Nagg