Kustbild med båtar oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kustbild med båtar, olja på pannå, ca 18x23,5 cm

635593

2019-04-17