Månskenslandskap oljemålning

Månskenslandskap oljemålning
Månskenslandskap oljemålning
Månskenslandskap oljemålning
Månskenslandskap oljemålning
Månskenslandskap oljemålning
Månskenslandskap oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Månskenslandskap med stuga, olja på pannå, ca 15x19 cm

Krackeleringar

635594

2019-04-17