Roland Svensson Tristan da Cunha
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (7) Tristan da Cunha, signerade roland S, spec 56/75, färglitografier, rammått ca 44x56 (en 36x58 cm)
Ej examinerade ur ram, vissa något gulnade, en med fuktskador
635612
2019-04-19