Roland Svensson Tristan da Cunha

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (7) Tristan da Cunha, signerade roland S, spec 56/75, färglitografier, rammått ca 44x56 (en 36x58 cm)

Zustandsbeschreibung

Ej examinerade ur ram, vissa något gulnade, en med fuktskador

635612

2019-04-19