Soffbord Alberts

Soffbord Alberts
Soffbord Alberts
Soffbord Alberts
Soffbord Alberts
Soffbord Alberts
Soffbord Alberts
Soffbord Alberts
Soffbord Alberts
Soffbord Alberts
Soffbord Alberts
Soffbord Alberts
Soffbord Alberts

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALBERTS TIBRO, soffbord, 1960-tal, faérat i teak, höjd ca 51, 187x115 cm

Brukslitage, skivan med retusch

635621

2019-04-18