Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERGÈRE, bok, 1900-talets början, Ny-Louis Seize, skuren dekor, kannelerade ben, duvblå klädsel, sitthöjd ca 44 cm
Smärre slitage
635635
2019-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här