Silverföremål

Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATSKEDAR, 20 st., BORDSSKEDAR, 12 st., KAFFESKEDAR, 6 st., silver, 1800-tal, modell Gammal Fransk, vikt ca 1780 g

Slitage, gravyr, variende mästar och år, en kaffesked med lagning

635657

2019-04-17