Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
INDUSTRISTOL, grönlackerad stålstomme, formpressat trä, omkring 1900-talets mitt, märkt: Verkstads AB Lindqvist i Motala, justerbar höjd
Bruksslitage
635676
2019-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här