Klubbat för:
600 SEK
1 500 SEK
TORE HULTCRANTZ (1923-1998): Sittande dam, signerad och daterad Hultcrantz 57 (ristad signatur), olja på pannå, ca 64x53 cm
635688
2019-04-18