Ursula Schütz litografier

Ursula Schütz litografier
Ursula Schütz litografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

URSULA SCHÜTZ (född 1935): (5) "Sten i vatten", "Vattengöl", signerade och numrerade 9/40, litografier, bladmått ca 24,5x24,5 cm vardera

635699

2019-04-19