Rosenthal servis Maria Björnbär

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROSENTHAL, "Maria Björnbär", servis, 59 dlr, porslin, bestående av: 11 mattallrikar, 11 djupa, 8 lunch, 6 koppar, 9 fat, 7 assietter, 5 uppläggningsfat, bringare, karott med lock samt potatisskål

Repor förekommer
4 tallrikar med mindre nagg

635702

2019-04-19