Coaster 4 st i silver England

Coaster 4 st i silver England
Coaster 4 st i silver England
Coaster 4 st i silver England
Coaster 4 st i silver England
Coaster 4 st i silver England
Coaster 4 st i silver England

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

COASTER, 4 st, silver, England, 1900-talets första hälft, bottenplatta i trä med pärlemor, höjd 2,5, diameter 12,5 cm

A Gentleman´s Auction

Bucklor, bruksslitage

635703

2019-04-26