Svensk Tenn gris

Svensk Tenn gris
Svensk Tenn gris
Svensk Tenn gris
Svensk Tenn gris
Svensk Tenn gris
Svensk Tenn gris
Svensk Tenn gris
Svensk Tenn gris
Svensk Tenn gris
Svensk Tenn gris

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SVENSKT TENN, gris, Dimitri Omersa & Co, brunt läder, höjd ca 36 cm, längd 54 cm

Slitage, repor, ställvis förlust av färg

635719

2019-04-19