Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SVENSKT TENN, gris, Dimitri Omersa & Co, brunt läder, höjd ca 36, längd 54 cm
Slitage, repor, ställvis förlust av färg
635720
2019-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här