Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BUTIKSSKYLT, 1920/30-tal, "Antikhuset", gallerkant, med vägghängning, smide, skyltens mått ca 68x125, armens längd från vägg ca 106 cm
Slitage och sprickor
635723
2019-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här