Butiksskylt
2019-04-19
635723
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BUTIKSSKYLT, 1920/30-tal, "Antikhuset", gallerkant, med vägghängning, smide, skyltens mått ca 68x125, armens längd från vägg ca 106 cm
Slitage och sprickor