Saltkar Robert Harper London

Saltkar Robert Harper London
Saltkar Robert Harper London
Saltkar Robert Harper London
Saltkar Robert Harper London
Saltkar Robert Harper London
Saltkar Robert Harper London

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SALTKAR, 1 par, sterlingsilver, England, Robert Harper (1853-1882), London 1870, punsad dekor av blommor, på tassar, invändigt med spår av förgyllning, diameter ca 5, höjd 3 cm, vikt ca 98 g

Slitage

635726

2019-04-26